Занизили страхову виплату на ремонт автомобіля?

Юридичний центр «Аварком»

+380 (93) 500-11-99

Після потрапляння в аварію, настає виснажливий процес отримання грошей на ремонт постраждалого автомобіля, який включає в себе безліч етапів. Страхові компанії надсилають своїх оцінювачів, вважають, а в результаті можуть заявити суму якої не вистачить навіть на простий ремонт. І тоді, перед нами постає питання — що робити, якщо не згоден з оцінкою страхової компанії?

Страхова занижує вартість ремонту

Допомога автоюриста при заниженні страхової виплати після ДТП

Звернувшись до компанії «Аварком», ви отримуєте повну юридичну допомогу в разі недобросовісної поведінки страхової компанії. Ми забезпечимо повний супровід справи, і захист ваших інтересів. У разі необхідності, ви отримаєте повну підтримку в суді.

Часто страхові компанії занижують виплати

Недобросовісні компанії іноді йдуть на такий крок для того, щоб заощадити гроші і не витратитися на свого клієнта. Що робити якщо страхова мало нарахувала? В такому випадку, він має повне право звернутися за юридичною допомогою, для того щоб відновити справедливість.

Як оскаржити страхову виплату на ремонт авто

Страхова занизила виплату? В першу чергу, вам варто звернутися до нас за кваліфікованою допомогою. Досвідчені юристи зможуть добитися перерахунку, і допомогти вам повернути свої гроші.

Що робити, щоб отримати виплату

Ви бажали отримати достатню суму для ремонту автомобіля, але вам нарахували куди менше? Що робити якщо страхова компанія виплатила мало грошей? Щоб захистити себе, вам варто спертися на людей, які вміють вести справи зі страховими. Звернувшись до нас, ви отримаєте повну підтримку по поверненню співвідношення ціни і якості.

Як швидко можна повернути гроші

Після того як ви звернетеся до нас, ми підкажемо що робити, якщо страхова мало нарахувала. Звернення до фахівців допоможе розібратися з правовою оцінкою компанії, і захистити ваші інтереси.

Юридичний центр «Аварком» надає наступні послуги: