Юридична консультація після ДТП Київ

Безкоштовна консультація

+380 (93) 500-11-99

У разі аварії Ви стикаєтеся з великою кількістю проблем. Одна з основних - труднощі спілкування зі страховою компанією. Адже мета страхової компанії це заробіток грошей, а не їх роздавання. Тому, бувають ситуації, в яких страхова компанія намагається по максимуму уникнути своїх обов'язків і без консультації юриста по ДТП Вам не обійтися.

Послуги Автоадвоката по ДТП Київ

Адвокат по ДТП Київ

Компетентний юрист зможе підказати Вам як діяти в ситуації, яка склалася і підготує Вас до протистояння зі страховою компанією. Отримавши юридичну допомогу, Ви зможете підвищити свої шанси на отримання справедливої компенсації. Страхові компанії часто роблять ставку на те, що їх клієнт не знає своїх прав і використовують це на свою користь. Наша мета - захист Ваших прав і винокання норм закону.

Послуги Автоадвоката по ДТП

Страхова компанія може здійснити спроби по заниженню суми виплати компенсації по дорожньо-транспортній пригоді. Може дійти до такого, що отриманих грошей не вистачить навіть на ремонт автомобіля. Також, страхова компанія може спробувати максимально затягувати з виплатою, що теж не завжди законно.

Найкращим виходом з такої ситуації буде отримання юридичної консультації по ДТП. Фахівець зможе швидко вникнути в Вашу справу і підкаже Вам найкращий варіант вирішення проблеми та стане на захист Ваших інтересів. Юрист по ДТП володіє знаннями всіх необхідних законів і нормативно-правових актів. Також, він допоможе Вам в оформленні необхідних документів та надасть юридичну консультацію щодо умов страхування та інших питань.

Юрист по ДТП допоможе знайти вихід навіть із самої безнадійної ситуації. Дуже часто, страхові компанії можуть усвідомлено йти на порушення Ваших прав. Щоб відстояти свої права та захистити свої інтереси, допомога професіонала буде найкращою підтримкою.Юристу знайомі різні методи, які використовують страхові компанії і він знає як цьому протистояти. За допомогою юриста, Ви зможете домогтися справедливості.

«Аварком» надає наступні послуги: