Повний викуп Вашої страхової справи (ОСЦПВ / КАСКО)

Викуп страхових справ по ДТП

Ви відразу одержуєте всю суму компенсації і не турбуватися про проблеми, які були пов'язані з ДТП, а компанія Аварком вже самостійно займається отриманням виплати від страхової компанії. Це повністю законно і Ви відразу отримуєте повну суму грошей.

Про викуп страхових справ

Викуп страхових справ по ДТП — це корисна можливість швидко позбутися різноманітних проблем і додаткових витрат при роботі зі страховими компаніями.

Як зазвичай відбувається процес викупу

Після ДТП, Ви хочете отримати Вашу законну компенсацію. Мета страхових компаній – заплатити Вам якомога менше, та зробити це найпізніше. Страхові компанії просто намагаються заробити якнайбільше. В результаті, Ви змушені простоювати довгі черги і доводили свою правоту у страховій компанії, щоб отримати те, що і так Вас нележить.

Як змусити страхову компанію якнайшвидше заплатити необхідну Вам суму

Кращим способом буде довірити справу професіоналам, які досконально знають закон. Звернувшись в нашу компанію, ми запропонуємо Вам негайну купівлю Вашої справи. Таким чином, Вам не доведеться витрачати багато сил і часу.

Для чого потрібен викуп справи

Після того як Ви потрапили в аварію, Ви звертаєтеся в свою страхову компанію. Вам буде потрібно надати необхідний перелік документів, які потрібні компанії для розгяду справи. Далі, страхова компанія буде зобов'язана виплатити Вам гроші в обумовлений законом термін. Але, як правило, страхова компанія зацікавлена ​​затягнути всі виплати на максимально довгий час. І при цьому, намагається занизити узгоджену суму до рівня, який істотно нижче розміру заподіяної шкоди. Викуп справи дозволяє відразу отримати необхідну суму і не витрачати свій час і нерви на суперечки зі страховою компанією і захист своїх прав.

Чому це вигідно

Щоб отримати свої гроші, Вам знадобиться витратити багато часу та оплачувати додаткові витрати. Крім того, розгляд справи займає тривалий час. А автомобіль потрібно відновити вже зараз. В результаті, в кращому випадку Ви отримаєте компенсацію вже після того як витратили гроші на ремонт, а в гіршому - зможете провести ремонт тільки після того як страхова компанія Вам заплатить. Якщо Ви звернетеся до нас, то зможете отримати необхідні Вам гроші набагато швидше. Викуп страхових справ по ДТП дозволить Вам швидше зайнятися відновленням автомобіля.

Як відбувається процес продажу справи

Для того щоб продати свою справу, Ви оформляєте нотаріальну довіреність на право вимагати борг замість Вас. Після цього, ми беремо на себе всю роботу по отриманню боргу зі страхової компанії, а Ви можете відразу приступати до ремонту автомобіля. Продаж страхової справи КАСКО або ОСЦПВ - зручна можливість не витрачати свій час і нерви.

Яку суму виплачують за справу

Продаючи свою справу, Ви отримуєте ту ж суму, яку хотіли отримати з Вашої страхової компанії. Тільки тепер Вам не потрібно бігати по судах і витрачати свій час на нікому не потрібні судові тяжби.

Скільки часу займає продаж страхового випадку

Ми цінуємо час своїх клієнтів, тому намагаємося працювати максимально швидко. Зверніться до нас і вже за день Ви отримаєте повну суму грошей і зможете почати ремонт свого автомобіля в повному обсязі завдяки послузі, яка забезпечує викуп страхових випадків після ДТП.

«Аварком» надає наступні послуги: