Юридична консультація після ДТП Київ

Безкоштовна консультація

+380 (93) 500-11-99

У разі аварії ви стикаєтеся з великою кількістю викликів. Винні в цьому можуть бути самі різні причини. Одна з основних - складність ведення діалогу зі страховою компанією. Адже її завдання заробіток грошей, а не їх роздача. Тому, бувають ситуації, в яких страхова намагається по максимуму уникнути своїх обов'язків, і без консультації юриста по ДТП не обійтися.

Послуги Автоадвоката по ДТП Київ

Адвокат по ДТП Київ

Компетентний юрист зможе підказати вам як діяти в ситуації, що склалася, і підготує вас до протистояння зі страховою. Отримавши юридичну допомогу, ви зможете підвищити свої шанси на отримання справедливої компенсації. Страхові компанії часто роблять ставку на те, що їх клієнт не знає своїх прав, і використовує це. Ми бачимо собі за мету захист ваших прав, і забезпечення закону.

Послуги Автоадвоката по ДТП

Страхова компанія може почати робити спроби щодо зниження виплат за дорожньо-транспортна пригода. Це може дійти до такого, що отриманих грошей навіть не вистачить на ремонт автомобіля. Також, страхова може спробувати максимально затягувати виплати, що теж не завжди законно.

Кращим виходом в непростій ситуації будуть юридичні консультації при ДТП. Фахівець зможе швидко вникнути в ваша справа, і допомогти зорієнтуватися в бік кращого варіанту рішення проблем, і запропонує свої послуги щодо захисту ваших інтересів. Юрист по ДТП володіє знаннями всіх необхідних законів і нормативно-правових актів. Також, він може запропонувати вам такі послуги як оформлення документів, юридична консультація, автострахування та інші.

Юрист по ДТП зможе допомогти знайти вихід навіть із самої безнадійної ситуації. Адже часто, страхові компанії можуть самі йти на порушення ваших прав. Щоб відстояти свої права, допомога професіонала буде найкращою підтримкою. Йому знайомі різні методи які використовують страхові, і він знає як їм протистояти. З його допомогою ви зможете домогтися справедливості.

Юридичний центр «Аварком» надає наступні послуги:

  • Викуп страхових справ
  • Екстрений виїзд аварійного комісара
  • Незалежна автоекспертиза
  • Допомога при відмові виплати від страхової компанії
  • Допомога при заниженні страхової виплати
  • Допомога при простроченні страхової виплати
  • Послуги Автоадвоката
  • Юридична консультація по ДТП