Викуп права вимоги до страхової компанії по ДТП

Викуп страхових справ по ДТП

Повний викуп вашого страхового справи (ОСАГО / КАСКО). Ви відразу одержуєте всю суму страхової виплати і забуваєте про пов'язаних з ним проблеми, а компанія авари вже займається отриманням виплати від страхової.
Це повністю законно і гроші ви отримуєте відразу в день звернення.

Про викуп страхових справ

Викуп страхових справ по ДТП - це корисна можливість швидко позбутися від різних проблем і витрат при роботі зі страховими компаніями. Як зазвичай відбувається цей процес? Після ДТП, ви хочете отримати вашу законну компенсацію. Але, страхові компанії платити ці гроші вам не хочуть. Адже вони вважають, що правда на їхньому боці. Але це не так. Вони просто хочуть заробити більше. В результаті ви змушені простоювати довгі черги, і будується з компанією, щоб отримати те, що і так ваше. Ви будете ходити по офісах, намагаючись отримати компенсацію. Страхова компанія буде несумлінно занижувати ваш збиток, щоб заплатити по мінімуму.

Як ви знаєте, компанія буде прагнути затягнути справу настільки сильно, наскільки у неї буде виходити. І ваше завдання полягає в тому, щоб отримати у неї свої гроші. Але затягуючи час, компанія буде докладати зусиль до того, щоб знизити їх суму. І це може дійти до такого рівня, що вам її ледь вистачить на ремонт існуючих деталей, не кажучи вже про покупку чогось нового. Здається, що в такому випадку, якщо ви не згодні з рішенням, то потрібно йти в суд. Однак, судовий розгляд це не легка прогулянка.

Як змусити компанію заплатити вам ваші гроші? Кращим способом буде довірити справу професіоналам, які досконально знають закон. Звернувшись в нашу компанію, ми запропонуємо вам негайну покупку вашого випадку. Таким чином, вам не доведеться витрачати багато сил і часу.

Навіщо потрібен викуп

Після того як ви потрапили в аварію, ви звертаєтеся в свою страхову. Для цього потрібно надати необхідний перелік документів, які вона запросить. Далі, вона буде зобов'язана виплатити вам гроші за обмежений термін. Але, як правило, цього не відбувається. Вони люблять затягувати всі платежі на максимально довгий термін. І при цьому, намагаються занизити узгоджену суму до рівня, який істотно нижче заподіяної шкоди. Викуп справи дозволяє пропустити все це, і відразу отримати потрібну суму.

Чому це вигідно

Щоб отримати свої гроші, вам знадобиться витратити багато часу, і оплатити різні послугу. Крім того, розгляд справи також займає тривалий час. А адже автомобіль потрібно лагодити вже зараз. В результаті, в кращому випадку ви отримаєте компенсацію вже після того як витратили гроші на ремонт. Якщо ви звернетеся до нас, ми допоможемо отримати ваші гроші набагато швидше. Викуп страхових справ по ДТП дозволить вам швидше зайнятися своїми справами.

Як відбувається процес продажу справи

Для того щоб продати свою справу, ви оформляєте нотаріальну довіреність на право вимагати борг замість вас. Після цього, ми беремо на себе всю роботу з вашою компанією, а ви можете відразу приступати до ремонту автомобіля. Продаж страхової справи КАСКО або ОСАГО - зручна можливість не витрачати свій час і нерви.

Яку суму виплачують за справу

Продаючи договір, ви отримуєте ту ж суму, яку хотіли отримати з вашої страхової компанії. Тільки тепер вам не потрібно бігати по судах, і витрачати масу часу на нікому не потрібні судові тяжби.

Скільки часу займає продаж страхового випадку

Ми цінуємо час своїх клієнтів, тому намагаємося працювати максимально швидко. Зверніться до нас, і вже за день ви отримаєте можливість почати ремонт свого автомобіля в повному обсязі, завдяки послузі яка забезпечить викуп страхових випадків після ДТП.

Юридичний центр «Аварком» надає наступні послуги:

  • Викуп страхових справ
  • Екстрений виїзд аварійного комісара
  • Незалежна автоекспертиза
  • Допомога при відмові виплати від страхової компанії
  • Допомога при заниженні страхової виплати
  • Допомога при простроченні страхової виплати
  • Послуги Автоадвоката
  • Юридична консультація по ДТП