Відмова у виплаті страхового відшкодування по ОСАГО та КАСКО

Юридичний центр «Аварком»

+380 (93) 500-11-99

Якщо так сталося, що ви стали учасником ДТП, а страхова хоче відмовитися від виплати, то в такій ситуації може стати в нагоді стягнення страхової виплати за допомогою досвідчених юристів. І компанія "авари" може надати фахівців, які мають досвід в цій справі. Наші фахівці зможуть знайти вихід навіть із самої несприятливої ситуації.

Страхова відмовляє у виплаті

Допомога автоюристів при відмові страхової виплати після ДТП

Відмова в страховій виплаті ОСАГО — досить поширена ситуація серед недобросовісних страхових компаній, які своєю головною метою бачать заробляння грошей, а не допомога постраждалим клієнтам. Для того щоб не допустити цього — ми пропонуємо вам свою допомогу.

Що робити якщо страхова компанія не виплачує відшкодування по ДТП

У тому випадку, якщо страхова компанія відмовляється зробити відшкодування збитку при ДТП, вам варто звернутися в незалежну компанію, яка допоможе вам встановити справедливість.

Від чого залежить відмова страхової компанії у виплаті

Коли страхова компанія може відмовити у виплаті при ДТП? Такі випадки можуть відбуватися з різних причин, наприклад - несвоєчасне повідомлення страхової. Однак, не всі вони законні, навіть якщо прописані в угоді. В такому випадку, можна примусити страхову компанію до виконання зобов'язань.

Як оскаржити відмову у страховій виплаті

Самому оскаржити відмову в страховій виплаті при ДТП досить складно, так як існує безліч юридичних нюансів які потрібно знати. І наші юристи володіють необхідними знаннями, які допоможуть отримати ваші кошти.

До кого звернутися за допомогою

У разі, якщо не виходить знайти спільну мову зі страховою, то найкращим виходом із ситуації буде звернення в «Аварком». Ми допоможемо вам.

Юридичний центр «Аварком» надає наступні послуги:

  • Викуп страхових справ
  • Екстрений виїзд аварійного комісара
  • Незалежна автоекспертиза
  • Допомога при відмові виплати від страхової компанії
  • Допомога при заниженні страхової виплати
  • Допомога при простроченні страхової виплати
  • Послуги Автоадвоката
  • Юридична консультація по ДТП