Прострочення виплати по ОСАГО

Юридичний центр «Аварком»

+380 (93) 500-11-99

В який термін страхова повинна виплатити гроші? Це популярне питання яке хвилює багатьох водіїв, які потрапили в ДТП, і чекають своєї компенсації. Ми готові дати відповіді на ваші питання.

Після ДТП починається не менш складний етап розборок зі страховою компанією. Часто вони поводяться не зовсім чесно по відношенню до своїх клієнтів. Наприклад, можуть занижувати суму ремонту або затягувати процедуру оплати. Прострочення страхової виплати, на жаль, один з таких випадків. Як бути в такій ситуації? По-перше, заспокойтеся - є механізми, які дозволяють захистити вас. По-друге, зверніться до професіоналів, які відмінно розбираються в юридичних нюансах українського законодавства — вони зможуть грамотно захистити вас.

Прострочення виплати по ОСАГО

Як часто страхові компанії не виплачують гроші вчасно

Робота зі страховою пов'язана з великою кількістю дій, які можуть заплутати вас, і залишають простір для обману клієнтів. Іноді, компанії можуть затримувати виплату грошей, і в такому випадку необхідно з'ясувати причину цього.

Протягом якого часу страхова повинна виплатити гроші

Якщо протягом 90 днів вона не виплачує гроші, то претензія в страхову компанію - перший крок до відновлення законності. Звернувшись до нас, ви отримаєте повний супровід вашої справи, і можете бути впевнені в тому, що воно в надійних руках.

Що робити, якщо страхова не виплачує вчасно

Прострочення виплати страхового відшкодування — поширений метод невиконання своїх зобов'язань з боку страхової. І щоб не допустити зловживання з її боку, найкращим виходом буде залучення експертів.

Як отримати компенсацію

Щоб отримати потрібну суму, повинен бути проведений розрахунок неустойки за КАСКО / ОСЦПВ. Ми можемо провести для вас всі необхідні юридичні операції, за доступну оплату.

Юридичний центр «Аварком» надає наступні послуги:

  • Викуп страхових справ
  • Екстрений виїзд аварійного комісара
  • Незалежна автоекспертиза
  • Допомога при відмові виплати від страхової компанії
  • Допомога при заниженні страхової виплати
  • Допомога при простроченні страхової виплати
  • Послуги Автоадвоката
  • Юридична консультація по ДТП