Автоадвокат по ДТП Київ

Юридичний центр «Аварком»

+380 (93) 500-11-99

Попадання в ДТП саме по собі дуже неприємна ситуація, вирішення якої може затягнутися на тривалий час. А якщо страхова не йде на зустріч, то знайти вихід з неї може бути досить складно. Особливо, коли справа доходить до суду. В такому випадку варто спробувати послуги адвоката по ДТП. Залучення досвідченого фахівця здатне переламати, здавалося б, найбільш безнадійну справу.

Автоадвокат по ДТП Київ

Чи потрібен адвокат при ДТП

Для того щоб забезпечити собі впевнене положення в суперечках зі страховою компанією, добре буде скористатися послугами такої людини як адвокат при ДТП.Такий фахівець зможе вникнути в вашу справу, і захистити правоту в суді.

Хто такий Автоадвокат

Адвокати по ДТП — фахівці, які мають великий досвід в роботі з дорожньо-транспортними пригодами. До їх послуг звертаються в тому випадку, коли необхідний професійний супровід справи. Вони здатні надати досить об'ємну допомогу своїм клієнтам. Наприклад, вони можуть допомогти в складанні скарг, позовів та іншій роботі з документами. Або ж захищати інтереси своїх клієнтів в судах. Адже саме на суді стає дуже важливим знання багатьох законів та їх нюансів.

Скільки коштують послуги автоадвоката

Кінцева вартість послуг адвоката визначається індивідуально, і залежить від різних факторів. Щоб отримати інформацію про приблизну вартість — зателефонуйте нам.

Бесплатная консультация

Що робити, щоб отримати виплату

Знайти адвоката по ДТП якому можна довірити свою справу - зовсім непросто. Але, в нашій компанії ви зможете залучити справжніх фахівців, які володіють реальним досвідом. Завдяки їхній допомозі ви зможете стягнути з винуватої сторони справедливу суму, і відшкодувати свої витрати. Це набагато простіше і зручніше ніж самому займатися всією паперовою роботою, і зменшує ризик помилок.

Юридичний центр «Аварком» надає наступні послуги:

  • Викуп страхових справ
  • Екстрений виїзд аварійного комісара
  • Незалежна автоекспертиза
  • Допомога при відмові виплати від страхової компанії
  • Допомога при заниженні страхової виплати
  • Допомога при простроченні страхової виплати
  • Послуги Автоадвоката
  • Юридична консультація по ДТП