Аварійний комісар Київ

Потрапили в ДТП?

+380 (93) 500-11-99

Викличте аварійного комісара

Аварійний комісар на місці пригоди

Служба аварійних комісарів

У разі потрапляння в ДТП, повинна бути проведена оцінка збитку при аварії. І з цим завданням може впоратися тільки кваліфікований фахівець. Це необхідно для того, щоб знати точно — яка сума грошей повинна бути виплачена за ДТП.

Присутність аварійного комсіссара це не тільки юридична, а й психологічна допомога. Аварійний комісар часто допомагає поліції на місці аварії. Він бере участь в опитуванні свідків, здійснює фото і відеозйомку, і може заспокоїти водія коли той перебуває в стані стресу, або навіть викликати таксі - всім цим займається аварійний комісар. ДТП рідко відбуваються в спокійній обстановці, тому його присутність грає неймовірно важливу роль.

Що входить в обов'язки аварійного комісара

Служба аварийных комиссаров занимается установлением стоимости нанесенных повреждений, характера ДТП, определение степени вины каждого участника дорожно-транспортного происшествия.Служба аварійних комісарів займається встановленням вартості нанесених ушкоджень, характеру ДТП, визначення ступеня вини кожного учасника дорожньо-транспортної пригоди.

Через якийсь час комісар приїжджає на місце ДТП

Відразу після того як ви викликаєте аварійного комісара, він негайно виїжджає на місце ДТП. Якщо аварія сталася в межах обласного центру, то він приїде досить швидко. У разі, якщо де за містом, то в такому випадку доведеться почекати трохи довше.

Скільки коштує виклик аварійного комісара

Вартість виклику буде розраховуватися в індивідуальному порядку, так як вона залежить від різних чинників, наприклад — обсягу робіт.

Перша допомога при ДТП

Юридичний центр «Аварком» надає наступні послуги:

  • Викуп страхових справ
  • Екстрений виїзд аварійного комісара
  • Незалежна автоекспертиза
  • Допомога при відмові виплати від страхової компанії
  • Допомога при заниженні страхової виплати
  • Допомога при простроченні страхової виплати
  • Послуги Автоадвоката
  • Юридична консультація по ДТП

Незалежна автоекспертиза, викуп страхових випадків після ДТП: +380 (93) 500-11-99