Порушення термінів виплати

Юридичний центр «Аварком»

+380 (93) 500-11-99

В який термін страхова компанія повинна сплатити гроші? Це досить популярне питання яке хвилює багатьох водіїв, що потрапили в ДТП та очікують отримання своєї компенсації. Ми готові дати відповіді на всі Ваші питання.

Після ДТП починається складний етап взаємодії зі страховою компанією. Розповсюджена ситуація, коли страхові компанії ведуть себе не зовсім чемно по відношенню до своїх клієнтів. Наприклад, можуть занижувати оціночну вартість ремонту або затягувати терміни виплати. Порушення термінів здійснення страхової виплати, на жаль, один з таких випадків. Як бути в такій ситуації? По-перше, не хвилюватися - існують дієві механізми, які дозволяють захистити Вас. По-друге, звернутися до професіоналів, які добре розбираються в юридичних нюансах українського законодавства - вони Вам допоможуть та законно захистять Ваші інтереси.

Прострочення виплати по ОСАГО

Як часто страхові компанії не виплачують гроші вчасно

Робота зі страховою компанією пов'язана з великою кількістю дій, які можуть заплутати Вас та залишають простір для порушення Ваших інтересів. Іноді, компанії можуть затримувати виплату грошей і в такому випадку необхідно з'ясувати причину затримки.

В який термін страхова повинна виплатити гроші

Якщо протягом 90 днів страхова компанія не виплачує гроші, то претензія в страхову компанію - перший крок до захисту прав клієнта. Звернувшись до нас, Ви отримаєте повний супровід Вашої справи, і можете бути впевнені в тому, що справа в надійних руках.

Що робити, якщо страхова компанія вчасно не виплачує гроші

Порушення термінів виплати страхового відшкодування - поширений метод невиконання своїх зобов'язань з боку страхової компанії. Щоб не допустити таких зловживань, найкращим рішенням буде залучення професійних фахівців.

Як отримати компенсацію за порушення терміну виплати

Щоб отримати компенсацію за порушення терміну виплати, необхідно провести розрахунок розміру штрафних санкцій за умовами КАСКО / ОСЦПВ. Ми можемо провести для Вас всі розрахунки та необхідні юридичні операції.

«Аварком» надає наступні послуги: