Юридична допомога у ДТП

Потрапили у ДТП і терміново необхідна допомога?

+380 (93) 500-11-99

При ДТП вкрай важливо зорієнтуватися і не розгубитися через складну ситуацію. Найчастіше люди не розуміють куди звертатися і що робити. Результатом такого легковажності можуть стати серйозні проблеми. З цієї причини з кожним роком набирає популярність услуга аварійних комісарів, які ведуть діяльність відповідно до законодавчих актів України. Наша компанія має штат висококваліфікованих фахівців і великий досвід роботи з ДТП.

Юридична допомога у ДТП

Стресові ситуації виводять людину з рівноваги, і він не може в цей момент адекватно сприймати ситуацію, це особливість людського організму. З цієї причини самостійні дії при ДТП вкрай небажані. Довірити рішення проблеми професіоналам - єдине вірне рішення. Це дозволить убезпечити себе від зайвих психічних навантажень і зберегти фінанси.

Допомога аварійного комісара на місці ДТП

Аварійні комісари - професія, яка присутня в офіційних класифікаторах. Фахівець, який працює в цій сфері, проходить навчання на спеціальних курсах. Це співробітники компанії, які виїжджають на місце ДТП для захисту інтересів особи, що звернулася.

Основні задачі:

  • забезпечують заповнення необхідної документації;
  • проводять оцінку пошкоджень авто;
  • складають Європротокол;
  • при необхідності можуть викупити страхову справу на місці події;
  • з їх допомогою при необхідності можна викликати адвоката або експерта.

За законодавчим регламентам звернення до такого фахівця уможливлює оформлення ДТП без залучення патрульної поліції. За умови незначних збитків у постраждалих сторін, водіїв і пасажирів.

Компанія «Аварком» при необхідності забезпечить прибуття на місце не тільки аварійного комісара, але евакуатора. Співробітники фірми забезпечать дбайливе транспортування авто за доступною ціною.

Законність оказування послуг

Компанія «Аварком» діє виключно у відповідності до законодавчих норм України і має всі пакети дозвільної документації на здійснення діяльності.

Безкоштовний виїзд на месце ДТП

При зверненні в компанію на місце ДТП виїжджає співробітник на посаді аварійного комісара. Виклики від клієнтів приймаються цілодобово. Звернутись до фірми безкоштовне, виїзд на місце проводиться без передоплати.

Проведення оцінки пошкоджень авто на місці ДТП. Спеціаліст при необхідності проведе оцінку пошкоджень і грамотно зафіксує підтвердження на фото і відео. Якщо буде потрібно, то аварійний комісар звернеться до незалежного експерта.

Встановлення виновника ДТП

Працівники компанії - професіонали високого рівня, оцінка яких виключно адекватна. Аварійний комісар збере підтвердження на місці події, які допоможуть встановити винну у ДТП сторону. Він зафіксує докази в документації, опитає свідків, запише їх контакти. А також збере відомості про всіх учасників, причетних до ДТП (персональні дані, відомості про страхові компанії). В його обов'язки входить збір фото документів, для виключення недостовірних фактів при заповненні документації.

Складання Європротоколу

Співробітник компанії на професійному рівні складе Європротокол, керуючись регламентами заповнення. У стресовій ситуації люди схильні робити помилки, не помічати дрібниці. Згодом це може викликати складності при вирішенні ситуації.

Выкуп страхових випадків на місці ДТП

Викуп страхових справ на місці ДТП за договором поступки прав вимоги. Викуп справи дозволяє відразу отримати необхідну суму і не витрачати свій час і нерви на суперечки зі страховою компанією і захист своїх прав.

Взаємодія з патрульної поліцією і страховою компанією

Співробітник компанії візьме на себе взаємодію з поліцейськими і страховою компанією. Всі переговори будуть проведені на високому професійному рівні, що дозволить клієнтові уникнути психологічного тиску.

«Аварком» надає наступні послуги: