Відмова у виплаті страхового відшкодування по ОСЦПВ та КАСКО

Юридичний центр «Аварком»

+380 (93) 500-11-99

Якщо так трапилося, що Ви стали учасником ДТП, а страхова компанія вже відмовила або хоче відмовити у виплаті, то в такій ситуації може стати в нагоді стягнення страхової виплати за допомогою досвідчених юристів. Компанія Аварком може надати послуги фахівців, які мають досвід у вирішенні таких питань. Наші спеціалісти зможуть знайти вихід навіть із самої несприятливої ситуації.

Страхова відмовляє у виплаті

Допомога автоюриста при відмові у страховій виплаті після ДТП

Відмова у страховій виплаті по ОСЦПВ / КАСКО – досить поширена ситуація серед несумлінних страхових компаній, які своєю головною метою бачать отримання прибутку, а не допомогу постраждалим клієнтам. Для того щоб не допустить цього — ми пропонуємо Вам свою допомогу.

Що робити в разі відмови у здійсненні страхової виплати

У тому випадку, якщо страхова компанія відмовляється платити відшкодування збитку по ДТП, Вам варто звернутися в незалежну компанію, яка допоможе Вам встановити справедливість.

Від чого залежить відмова страхової компанії у виплаті

Коли страхова компанія може відмовити у виплаті по ДТП? Таке можливо з різних причин, одна з яких - несвоєчасне повідомлення в страхову компанію. Однак, не всі причини законні, навіть якщо прописані в договорі. В такому випадку можна примусити страхову компанію виконати свої зобов'язання.

Як оскаржити відмову у здійсненні страхової виплати

Самому оскаржити відмову у здійсненні страхової виплати по ДТП досить складно, так як існує безліч юридичних нюансів, які потрібно знати. Наші юристи володіють необхідними знаннями, які допоможуть Вам отримати Ваші кошти.

До кого звернутися за допомогою

У випадку, коли не виходить знайти спільну мову зі страховою компанією, найкращим виходом із ситуації буде звернення в "Аварком". Ми допоможемо Вам.

Юридичний центр «Аварком» надає наступні послуги: