Незалежна автоекспертиза після ДТП Київ

Оцінка збитку після ДТП

+380 (93) 500-11-99

Проведення незалежної оцінки збитку після ДТП, необхідно для визначення суми витрат на ремонт або заміну пошкоджених деталей автомобіля. Страхова компанія буде зобов'язана сплатити суму, яка зазначена в незалежній експертизі та не зможе її зменшити.

Незалежна автоекспертиза після ДТП Київ

Незалежна експертиза пошкоджень автомобіля після ДТП проводиться тоді, коли Вам необхідна чесна оцінка, яка дозволяє визначити суму отриманого збитку. Ця експертиза може використовуватися не тільки для оцінки збитку, але й також може використовуватися в суді, як доказ розміру нанесеної Вам шкоди.

Зазвичай, оцінку завданих збитків проводять страхові компанії. Але, так як страхові компанії зацікавлені в тому, щоб заплатити мінімальну суму, їх оцінка може бути не зовсім об'єктивною. І для того, щоб добитися правди, потрібно залучати експертів, які проведуть професійний огляд. Така незалежна автоекспертиза може дати зовсім інший результат, який страхова буде зобов'язана прийняти і компенсувати збиток за Вашою оцінкою. Звернувшись до нас для проведення незалежної оцінки, Ви можете бути впевнені, що зможете отримати її максимально швидко.

Коли потрібна незалежна оцінка

  • Ви отримали відмову від страхової компанії, щодо виплати по КАСКО або ОСЦВВНТЗ;
  • Вам важливо швидко відремонтувати свій автомобіль та отримати гідну компенсацію;
  • Оцінка збитку, яку провела страхова компанія, явно зменшена.

Етапи незалежної автоекспертизи

  • Визначення типу пошкоджень, вивчення документації;
  • Проведення огляду автомобіля, складання акту огляду;
  • Розрахунок вартості ремонту;
  • Складання експертного висновку.

Які терміни проведення оцінки після ДТП

Оцінка проводиться досить швидко і займає всього кілька днів. Після оцінки Ви будете мати на руках готовий результат, з яким можна звертатися до суду.

Для чого потрібна незалежна експертиза

Експертиза необхідна для того, щоб відстояти свою правоту і отримати відшкодування, яке Вам належить. Адже, якщо страхова компанія не зацікавлена у виплаті грошей, то отриманої виплати може не вистачити на ремонт всіх пошкоджень автомобіля? З незалежною експертизою Ви зможете отримати повне відшкодування збитку.

Що необхідно для замовлення незалежної оцінки

Для того щоб замовити незалежну експертизу, Вам слід зателефонувати в нашу компанію і узгодити деталі з менеджером. Експертиза автомобіля після ДТП - необхідна складова для визначення об'єктивного розміру збитку, який Ви зможете пред'явити до страхової компанії.

«Аварком» надає наступні послуги: