Евакуатор легкових авто в Київі

Викликати евакуатор авто

+380 (93) 500-11-99

Забезпечимо оперативну подачу евакуатора в будь-яке місце в Києві та області. Якщо сталася ДТП, поломка автомобіля, відмова двигуна або інша складна ситуація, "Аварком" забезпечить швидке вирішення проблеми. Подача евакуатора в Києві становить не більше 15 хвилин. При необхідності на місце моментально виїжджає аварійний комісар в цілодобовому режимі. Проводиться оформлення Європротоколу, опитуються свідки, подія фіксується на фото і відео. Прибулий аварком підкаже потерпілому, як правильно діяти в ситуації, а також проконсультує з питань взаємодії зі страховою компанією.

Эвакуатор авто в Киеве

Легальність діяльності

Всі роботи по евакуації легкових авто проводяться легально і всі права на ведення діяльності оформлені документально. У разі якщо евакуація авто пов'язана з ДТП - ми направимо на місце аварії оперативного аварійного комісара, який паралельно з евакуацією оцінить збиток пошкоджень авто і викупить страховий випадок, а також надасть психологічну та всебічну юридичну підтримку в ситуації, що склалася.

Акуратність звернення

Технічний персонал, який виконує послугу евакуації, гарантують збереження і дбайливе транспортування потерпілого в ДТП автомобіля. Працівники усвідомлюють всю важливість і відповідальність процесу перевезення. Клієнтам не доведеться переживати, що їх майно може бути пошкоджено при евакуації або після неї.

Безоплатність звернення

Оплата за виклик евакуатора в Київ і область не стягується. Оплачується лише факт виконаних робіт. Співробітники виїжджають на місце ДТП без передоплати. Наші клієнти звертаються до нас, не побоюючись додаткових витрат.

Без зайвих питань

Наш персонал бездоганно знає район виїзду, а транспорт оснащений навігаційними системами GPS. У предалах міста ми готові подати евакуатор цілодобово протягом 15 хвилин. Вам не доведеться довго чекати і пояснювати по телефону, куди ж під'їхати.

Система знижок

Ті, хто звертається до нас за рекомендацією наших клієнтів, отримують знижки. Завдяки такому підходу ми постійно розширюємо клієнтську базу.

Юридический центр «Аварком» оказывает следующие услуги: