Аварійний комісар Київ

Потрапили в ДТП?

+380 (93) 500-11-99

Аварійний комісар все зробить за Вас

Аварийный комиссар на месте в Киевк

Цілодобова допомога на місці дтп!

Потрапили в аварію? Автомобіль пошкоджений, а Ви стоїте посеред дороги і не можете зібрати думки до купи? Не зволікайте, одразу телефонуйте до служби аварійних комісарів в Києві за номером +380 (93) 500-11-99 і допомога прибуде негайно!

У стресовій ситуації емоції заважають проведенню адекватної оцінити обстановку, а коли на Вас «тисне» інша сторона дорожньо-транспортної пригоди або співробітники патрульної поліції, то буває дуже важко зберігати спокій і не піддаватися емоціям.

Аварком все зробить за Вас і «розгребе» навіть найскладнішу дорожню ситуацію, з найменшими збитками для Вас.

Яку допомогу при дтп вам надасть аварком?

Аварійний комісар - це експерт в питаннях дорожньо-транспортних пригод, який працює цілодобово без святкових і вихідних днів. Аварком одразу прибуде на місце події і візьме ситуацію під свой контроль:

 • Проведе огляд місця ДТП - Аварком визначить, чи потрібна медична допомога учасникам аварії, та евакуатор, якщо автомобіль не на ходу, і сам викличе необхідні служби.
 • Оформить ДТП без виклику поліції у разі незначних пошкодженнях та без постраждалих осіб.
 • Коректно заповнить Європротокол при ДТП. Водії після аварії знаходяться в стресовому стані і можуть допустити масу помилок при заповненні документів. Це може створити суттєві проблеми при розгляді справи страховою компанією, та призвести до відмови у виплаті.
 • Складе схему ДТП.
 • Проведе незалежну оцінку пошкоджень автомобіля після ДТП. При цьому якіста грамотна відео/фотозйомка місця події для фіксації характеру пошкоджень. У компанії Аварком є незалежні професіонали, їх оцінка буде адекватною а не заниженою.
 • Збере докази на місці ДТП для встановлення винної сторони. Аварком вислухає кожного учасника аварії, знайде свідків та запише їх контакти. Збере інформацію про всіх осіб причасних до аварії (особисті дані, назви страхових компаній), зробить фото документів для виключення помилок при заповненні необхідних форм.
 • Допоможе в оформленні ДТП у разі виклику патрульної поліції.
 • Допоможе у врегулюванні суперечок.
 • Надасть психологічну допомогу участникам ДТП.

Виклик аварійного комісара на місце дтп

Аварійні комісари працюють цілодобово та в будь-яку погоду. Дзвінки приймає диспетчер, який направляє вільного аварійного комісара на місце дорожньо-транспортної пригоди найкоротшим маршрутом. Оперативні автомобілі обладнані системою глобального позиціонування GPS, що допомагає без зволікань дістатися на місце події.

Що робити при дтп?

При ДТП водій повинен діяти відповідно до Правил дорожнього руху.

Алгоритм дій при ДТП:

 • До появи співробітників поліції місце події покидати не можна! Інакше в кращому разі доведеться сплатити штраф, а в гіршому - позбутися водійських прав на 3 роки.
 • Необхідно увімкнути аварійну сигналізацію і встановити знак аварійної зупинки.

 • Найважливіше! Не панікуйте, зберігайте спокій та зателефонуйте до поліції за телефоном 102. Дзвінок безкоштовний!
 • Якщо Ви не винні у скоєнні аварії, проконтролюйте, щоб учасники ДТП до приїзду поліції не почали приховувати докази.
 • Якщо аварія без постраждалих осіб, радимо також викликати аварійного комісара, щоб уникнути помилок та некоректних дій співробітників поліції під час оформлення ДТП. Аварком надасть Вам допомогу в оформленні ДТП разом з працівниками поліції або спокійно і без помилок оформить ДТП в повній відповідності з нормами закону без участі поліції.
 • Якщо в ДТП постраждали люди, викличте швидку допомогу.
 • До появи співробітників поліції не можна переміщувати машину та предмети, які мають відношення до аварії, оскільки такі речові докази допоможуть максимально точно відновити картину події, і відповідно, визначити винних осіб.
 • Огляньте місце аварії, пошкодження автомобіля і знайдіть свідків ДТП. У таких ситуаціях підтвердити правоту можуть не лише сторонні особи, які бачили аварію. В якості свідків можуть виступати не тільки пішоходи, але і пасажири та інші водії, які бачили ДТП.
 • Необхідно одразу записати адреси і телефони свідків або номера машин, за якими згодом можна буде розшукати власників. Коли приїдуть співробітники поліції, свідки можуть на місці дати свідчення і це значно скоротить час розгляду ДТП.
 • Не «вирішуйте питання» на місці аварії, не давайте гроші та не піддавайтеся на погрози. Особливо, якщо постраждали або загинули люди.
 • При заповненні Європротоколу уважно стежте, щоб до нього були коректно внесені всі дані аварії і її учасників: номера та марки машин, ПІБ, адреса місця події, телефони та назви страхових компаній.
 • Саме при оформленні Європротоколу буде максимально корисна допомога досвідченого аварійного комісару, який зможе коректно і без помилок заповнити Європротокол і зробити фото всіх необхідних документів.
 • У всіх учасників ДТП повинен бути діючий страховий поліс ОСЦПВВНТЗ (Автоцивілка), який зіграє головну роль в процесі розгляду події страховою компанією. Переконайтеся, щоб співробітники поліції занесли в протокол номера страхових полісів учасників ДТП, назви страхових компаній і кожне пошкодження всіх транспортних засобів, нічого не пропустивши. Сума страхової виплати безпосередньо пов'язана з правильно заповненим протоколом.
 • За підсумками спілкування з співробітники поліції необхідно отримати копію (фотокопію) протоколу з описом аварії - для надання її в страхову компанію. З місця події краще їхати після від'їзду поліції.

Що робити у разі незначної дтп, коли ніхто не постраждав фізично?

Якщо за наслідками ДТП, отримані незначні пошкодження автомобілів, та у ДТП постраждали не більше 2-х авто і не має фізично постраждалих осіб, можна не викликати поліцію. Достатньо викликати аварійного комісара, який сам проведе розслідування ДТП з оцінкою ушкоджень, встановить винуватця, залагодить суперечки, складе Європротокол та може навіть самостійно направити оформлені документи в страхову компанію для відшкодування збитку.

Ніхто з нас, навіть водій зі стажем не застрахований від дорожньо-транспортних пригод. Запишіть номер аварійного комісара в Києві +380 (93) 500-11-99 і Ви не тільки полегшите життя собі після ДТП, але також зможете допомогти Вашим близьким або знайомим, які постраждали в ДТП.

Перша допомога при ДТП

Юридичний центр «Аварком» надає наступні послуги:

Незалежна автоекспертиза, викуп страхових випадків після ДТП: +380 (93) 500-11-99